De fiets/autoroute strekt zich uit over Monster, Naaldwijk en ’s-Gravenzande

De pdf versie van de route kaart van 2019 is te downloaden via deze link

Veel plezier!

Op de route bevinden zich de volgende locaties

De nummers 01 tot en met 36 van de locaties corresponderen met de nummers op de routekaart

Er treden muzikanten op en dichters/schrijvers vertellen uit hun werk.
Bekijk de agenda van muzikanten en dichters/schrjvers

  muziek          dichters/schrijvers


NAALDWIJK
 
* Kunsthuis 18, Zuideinde 6
overzichtstentoonstelling

 
01 Westlands kunstenaarscollectief WIT, Zuideinde 10
Menno ’t Hart, schilderijen, tekeningen
Lydia Coolen, wearable art
Michal Sustr, tekeningen, beelden

02 Creatief Centrum ’t Atelier, Zuideinde 8
Werk en demonstraties van cursisten, meerdere disciplines
 
03 Atelier Piet Smal, Crocus 30
Piet Smal, schilderijen, houtobjecten
 
04 Ontmoetingskerk, Anjerlaan 47
Pascal Plugge, schilderijen
Hans Plugge, schilderijen
 
05 Lijstenmakerij Goedendorp, Havenstr. 21
Ingrid van Polen, schilderijen
 
06 Atelier Agnes Esenkbrink, Dreeslaan 250
Agnes Esenkbrink, beelden
Marga Esenkbrink, schilderijen

 
07 De Vrijbuiters, Kranenburglaan 48
De Vrijbuiters, schilderijen, tekeningen
 
08 De Kunstkas, Van Koppenweg 30
Paul de Kok, schilderijen
Irma van der Meijs, schilderijen
Mary Scholtes, schilderijen
Carla Berkhout, schilderijen
Friedie Kloen, beelden van hout
 
09 Atelier Kees van de Bos, Industriestraat 1
Kees van de Bos, schilderijen
 
10 Atelier Tess-keramiek, Dijkweg 45
Tessa Droog, keramiek
Cees van Reeven, schilderijen, mixed media

 
11 Atelier Leny Droog, Dijkweg 48
Leny Droog-Wennekers, schilderijen, mixed media
 
12 De Watertoren, Grote Woerdlaan 11
Charmaine de Heij, fotografie
Eileen de Bruyn Kops, fotografie, mixed media
Dominique Bulthuis, fotografie
 
13 Atelier Dick Peeters, Industriestraat 48b
Dick Peeters, schilderijen, grafische vormgeving
 
14 De Hakkers, De Korenbloem 9
De Hakkers, beelden, objecten, keramiek

 
MONSTER
  
15 Atelier Gerard Jakobs, Hoflaan 2
Gerard Jakobs, installatie, conceptueel werk en tekeningen
 
16 Cultuurschuur, Zwartendijk 11
Marja Ouwerling, schilderijen, mixed media
Martine Knoppert, glas
Roeland van Reem, schilderijen

 
17 Basisschool De Blinkerd, Poelenburgh 1
Carel Steijn, schilderijen
Ineke Jehee-Steijn, schilderijen
Nelleke Vollebregt, tekeningen, installatie
 
18 Atelier Harm Hummel, Goudenregenstraat 117
Harm Hummel, grafiek
 
19 Schakelklas Westland, Rembrandtstraat 5 (eigen ingang aan de Burg. Kampschoërstraat, naast de kerk)
Patries van Stekelenburg, schilderijen
Peter Ruiterman, schilderijen
 
20 Basisschool De Zeester, Kloosterlaan 4
Gonny van den Nouwelant, schilderijen, tekeningen
Georgina de Bode, fotografie, digitale kunst
Petra van der Hoeven, glas en textiel
 
21 Atelier Catherine Pineau, Emmastraat 130
Catherine Pineau, beelden, keramiek

 
22 De Westlandse Druif, Vlotlaan 535
Ana de Koning, beelden/bronssculpturen
Frits Veenland, collages
Mick Otten, fotografie
 
23 Atelier Jan van Elswijk, Vlotlaan 166
Jan van Elswijk, houtobjecten

 
’S-GRAVENZANDE
 
24 Atelier Helene Tabben, Gravin Machteld Plantsoen 24
Helene Tabben, schilderijen, keramiek
Irene Hoogendoorn, keramiek
Juul Versloot, schilderijen, tekeningen
 
25 Atelier Tiny van der Sar, Hoflaan 19
Tiny van der Sar, schilderijen
 
26 Schildersatelier AKW, Sand-Ambachtstr. 24 (loods bij nr. 6 het erf op)
AKW, schilderijen, tekeningen
 
27 Zaal naast Uniekerk, Langestraat 181
Ellen Bodmann, schilderijen, tekeningen
 
28 La Fabrique - toonzaal, Sand-Ambachtstraat 84
Antoinette van Beurden, keramiek
Astrid Smalheer, schilderijen, reliëf op ribkarton
Rachel de Liefde, fotografie
 
29 Bibliotheek/Kunstuitleen, Zandeveldplein 26 (achteringang)
Michel van der Voort, schilderijen, beelden
Ria Hazekamp, schilderijen, tekeningen

 
30 Graaf Willem II straat, vanaf ingang Marktplein de eerste 27 meter de straat in
José Knippenberg-Fronen, monumentaal, in de openbare ruimte
 
31 Basisschool John F. Kennedy, Obrechtlaan 12
Arnold Beugelsdijk, tekeningen
Almut Colen, schilderijen, mixed media
Daniëlla Daen, tekeningen, objecten
Loek de Kok, schilderijen

 
32 Atelier Mona van Almenkerk, Naaldwijkseweg 101
Mona van Almenkerk, schilderijen, mixed media
 
33 ’s-Gravenzandse Korenmolen, Naaldwijkseweg 117
Ruud Lock, beelden, houtobjecten
 
34 Basisschool Godfried Bomans, Spinel 2
Fotoclub DFG, fotografie
Anne Marie van Ruijven, schilderijen
Gemma Delfgaauw, schilderijen, mixed media
Yvonne Bouman, schilderijen, illustraties

 
35 Atelier Willemien Mostert, Braillestraat 15
Willemien Mostert, sculpturaal schilderijen, reliëfs
 
36 Atelier Martin Groen, Karekiet 55
Martin Groen, schilderijen